Negatywy i wady eToro

Pomimo funkcji eToro, istnieją pewne punkty, które eToro nie robi tak dobrze. Aby dowiedzieć się więcej szczegółów, kliknij na poniższe linki skokowe.

Niejasne opłaty za handel kryptowalutami
Mieszkańcy USA nie mają dostępu do handlu akcjami lub CFD
Czat na żywo jest dostępny tylko dla członków Klubu eToro
Otwórz konto eToro z https://www.indexuniverse.eu/pl/etoro/
Inwestycje podlegają ryzyku rynkowemu, w tym możliwej utracie kapitału. Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

Jakie usługi oferuje eToro?

eToro posiada wiele przydatnych usług, dzięki którym jest popularnym brokerem na całym świecie. Dowiedzmy się, co eToro ma do zaoferowania swoim użytkownikom.

Przyjazny dla użytkownika interfejs: eToro ma świeży interfejs, który jest łatwy w użyciu i jest szczególnie skierowany do nowicjuszy. Jak widać na poniższym zrzucie ekranu, łatwo jest zobaczyć najpopularniejsze kryptowaluty z ich aktualną ceną, wykres z poprzednich 7 dni, a nawet sygnał, czy kupić, sprzedać lub trzymać. Menu znajduje się po lewej stronie i łatwo się po nim poruszać.

Otwórz rachunek eToro
Inwestycje są narażone na ryzyko rynkowe, w tym możliwą utratę kapitału. Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

Aplikacja mobilna dla iOS i Android: eToro posiada aplikację dostępną dla urządzeń z systemem iOS i Android, która pozwala na handel w dowolnym miejscu i czasie. Według sklepu Google Play, ponad 10 milionów użytkowników pobrało aplikację eToro, z oceną 4,3 gwiazdek z 95 000 recenzji. Aplikacja jest przyjazna dla użytkownika, możesz sprawdzić swoją listę obserwacyjną, portfolio, wiadomości i zobaczyć udanych handlowców, których możesz skopiować. Możesz nawet uruchomić konto Demo w aplikacji i ćwiczyć handel bez ryzyka z wirtualnymi pieniędzmi o wartości $100,000.

Rachunek demonstracyjny – praktykuj handel z darmowymi wirtualnymi pieniędzmi o wartości 100 000 $: Rachunek demonstracyjny eToro to idealne narzędzie dla początkujących, aby nauczyć się korzystać z platformy i ćwiczyć handel bez ryzyka utraty pieniędzy. Dostęp do rachunku demonstracyjnego jest bardzo łatwy, a przełączanie się z niego i z powrotem odbywa się za pomocą jednego przycisku. Będziesz mógł handlować darmowymi wirtualnymi pieniędzmi o wartości 100 000 $, śledzić trendy w czasie rzeczywistym każdej kryptowaluty za pomocą zaawansowanych narzędzi analitycznych i łączyć się z najlepszymi traderami kryptowalut z całego świata.

Otwórz rachunek demonstracyjny eToro

Inwestycje podlegają ryzyku rynkowemu, w tym możliwej utracie kapitału. Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

Dostępnych 30 różnych kryptowalut: eToro oferuje handel 30 różnymi kryptowalutami, w tym niektórymi z najpopularniejszych monet, takimi jak BTC, ETH, XRP, ADA, BNB i DOGE.

Portfel kryptowalutowy eToro Money, aby bezpiecznie przechowywać swoje monety: eToro ma portfel dostępny w sklepie Google Play i App Store iOS o nazwie portfel kryptowalutowy etoro Money. Możesz użyć portfela do transferu kryptowalut z platformy handlowej eToro, bezpiecznego przechowywania kryptowalut, wysyłania/odbierania kryptowalut do i z innych portfeli oraz konwersji jednej kryptowaluty na inną. Portfel może przechowywać ponad 120 kryptowalut, co oznacza, że może przechowywać więcej monet niż tylko 30 dostępnych do kupienia na eToro.

Stakowanie kryptowalut – zarabiaj odsetki od swoich monet: Stakowanie jest dostępne na eToro, co jest metodą zarabiania nagród na kryptowalucie, którą trzymasz, podobną do zarabiania odsetek w banku. Nagrody są automatycznie wypłacane co miesiąc kwalifikującym się użytkownikom – każdemu, kto posiada swoje monety na platformie handlowej eToro. W tej chwili możesz postawić na Cardano (ADA), Tron (TRX) i Ethereum (ETH), z planami wsparcia większej liczby monet w przyszłości.